KARNAWAŁOWO-BAJKOWY TURNIEJ KLAS IV-VI     9 lutego 2016r. w ostatni dzień karnawału w ZSP w Ciścu odbył się niezwykły turniej klas IV-VI. Celem zabawy było przede wszystkim kształtowanie umiejętności porozumiewania się i współpracy w grupie, a także nabycie umiejętności prezentowania przed innymi efektów pracy twórczej. Uczniowie ochoczo przebrali się w bajkowe postacie, takie jak: Papa Smerf, Minnie Mouse, Pinokio, Pan Kleks, Pippi Langstrump, Gandalf, Robin Hood, Baba Jaga i Małgosia itp. Było wesoło i kolorowo, a atmosfera pełna wrażeń.

     Każda drużyna musiała wykonać 11 zadań. Wśród nich największą popularnością cieszyło się łowienie rybek, segregowanie kolorowych pierożków, łowienie balonów za pomocą sieci. Cała sala dopingowała swoich rówieśników i świetnie się bawiła. Również nauczyciele postanowili wcielić się w role bajkowych postaci, czym wzbudzili podziw u uczniów.

    Na zakończenie zabawy każda klasa została uhonorowana dyplomem i słodką nagrodą. Również młodsi uczniowie klas I-III otrzymali dyplomy za udział w tym fantastycznym i pełnym napięcia turnieju. Wszystkie drużyny stanęły na wysokości zadania i wspaniale zaprezentowały swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną. Uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy za rok!

fotorelacja >>

mgr Magdalena Śliwa
mgr Małgorzata Marchewka
mgr Edyta Bryś