Zawody Szkolne

„II Szkolne Mistrzostwa w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar Dyrektora Szkoły”    W piątek 12.02.2016 roku po raz drugi nauczyciele z Zespołu Szkół Publicznych w Ciścu Marek Płowucha, Małgorzata Marchewka oraz Barbara Kudełka zorganizowali II Szkolne Mistrzostwa w Narciarstwie Zjazdowym . Zawody zostały przeprowadzone na pięknym stoku „Zagroniem” w Ciścu. W zawodach brało udział 24 zawodników w trzech kategoriach wiekowych . Zawodnicy po krótkiej rozgrzewce przystąpili do rywalizacji.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

Klasa 1-3 dziewczynki – Barbara Zawada (1:04:36 )
Klasy 1-3 chłopcy – Piotr Motyka ( 1:33:5 )
Klasy 4-6 dziewczyny – Zawada Patrycja (54:63)
Klasy4-6 chłopcy – Berek Karol (1:13:65 )

Gimnazjum dziewczyny – Julia Bednarz ( 1:38:33 )
Gimnazjum chłopcy – Dawid Dyrlaga (1:05:15)

Najlepszy czas zawodów w dwóch przejazdach uzyskała Patrycja Zawada.

Po emocjonującej rywalizacji na zawodników czekała ciepła herbata i pieczona na ognisku kiełbasa. Następnie po krótkim odpoczynku wręczono puchary, dyplomy oraz upominki dla każdego uczestnika zawodów. Pogoda nam dopisywała więc po części oficjalnej wszyscy wrócili na stok by dalej korzystać z doskonale przygotowanej trasy zjazdowej, cieszyć się promieniami słońca i pięknymi widokami.

W imieniu społeczności uczniowskiej oraz organizatorów serdecznie dziękujemy za profesjonalne przeprowadzeniu zawodów Agencji Sportowo Rekreacyjnej Słowik Ski.

Dyrekcji Szkoły, Radzie Rodziców, Państwu Jolancie i Andrzejowi Zawada, radnym panu Marianowi Pietrasinie i panu Janowi Fułat ślemy podziękowania za ufundowane puchary, słodkie upominki oraz zorganizowanie przewozu.

mgr Barbara Kudełka
mgr Marek Płowucha