PIKNIK RODZINNY „ POSTAW NA ZDROWĄ RODZINĘ”

W piękną, słoneczną, majową sobotę w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Ciścu zapanowała radosna atmosfera zabawy.

W dniu 26 maja, odbył się kolejny Piknik Rodzinny pod hasłem "Postaw na zdrową rodzinę". Bogaty program imprezy oraz ubiegłoroczne wspomnienia sprawiły, że szkoła oraz boiska wypełniły się tłumem ludzi. Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Występy rozpoczął zespół góralski „Małe Cisy”, który zaprezentował tańce i śpiewy kultywujące tradycje naszego regionu. Uczniowie promowali naszą szkołę poprzez piękne występy wokalno – taneczne, które zachwyciły wszystkich uczestników pikniku.

Wśród licznych atrakcji dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zamków, kul zorbingowych, malowania twarzy. Równocześnie odbywał się turniej piłki nożnej, w którym brali udział uczniowie z naszej szkoły oraz zaproszeni goście z Przyborowa, Cięciny i Zwardonia. Pierwsze miejsce zajęli gospodarze. Dorośli chętnie uczestniczyli w przygotowanych konkurencjach sportowych „ nawesoło”. Ogłoszono również wyniki konkursów „Uzależnieniom mówimy NIE !” i „Szkoła bez przemocy i agresji”.

Ucztą dla podniebienia były domowe wypieki, owocowe koktajle, hot dogi, hamburgery, kolorowe i zdrowe kanapki, wata cukrowa, popcorn i potrawy regionalne. Na zakończenie pikniku, Związek Strzelecki zaprezentował instruktaż zachowania się w sytuacji zagrożenia terrorystycznego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji pikniku.

Piknik Rodzinny w fotografii

mgr Monika Moc
mgr Barbara Skowron