Ferie w szkole

W pierwszym tygodniu ferii zimowych świetlica szkolna zorganizowała warsztaty plastyczne poświęcone technice decoupage. Warsztaty okazały się niesamowitą zabawą, wspaniałą formą spędzenia wolnego czasu i relaksu. Przedsięwzięcie pokazało kreatywność dzieci, które własnoręcznie ozdabiały drewniane szkatułki oraz serduszka. Ozdobione przez dzieci przedmioty stanowić będą piękną pamiątkę lub uroczy prezent dla najbliższych.
Serdecznie dziękujemy za udział w kolejnych już warsztatach plastycznych przygotowanych przez wychowawczynie świetlicy szkolnej.


„BAL KARNAWAŁOWY”

14 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy, przygotowany dla najmłodszych uczniów klas I-III. Wszystkie zebrane dzieci zachwyciły pięknymi strojami. Można było spotkać księżniczki, czarownice, super bohaterów, kowbojów czy postacie z bajek i filmów. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci tańczyły ze szkolnymi kompanami, a także wychowawcami świetlicy. W tańcu wirowały księżniczki, czarownice oraz różne postacie z bajek. Solo, w parach, w kółkach i wężykach wszyscy bawili się wspaniale. Uczniowie chętnie uczestniczyli w konkursach prowadzonych przez Panie ze świetlicy szkolnej. Aby zregenerować swoje siły i nabrać nowej energii do karnawałowych szaleństw przygotowano dla dzieci poczęstunek. Po skończonej zabawie wszystkie dzieci wróciły do domu z uśmiechem na twarzy. Dziękujemy wszystkim Paniom za pomoc przy organizacji balu i zapraszamy na kolejny już za rok.

mgr Barbara Skowron,
mgr Edyta Bryś