25 lutego 2020r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Ciścu już po raz kolejny odbył się Karnawałowo-Bajkowy Turniej Klas, w którym rywalizowały dwie klasy V. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą dotyczącą filmów o kultowych postaciach Bolka i Lolka, a ponadto umiejętnościami fizycznymi. Przygotowane konkurencje dały wszystkim dużo radości i uśmiechu. Do najciekawszych z nich należały: ubijanie piany na czas, Kamizelkowa Matrioszka- zakładanie i zdejmowanie kamizelek również na czas, „odśnieżanie,” wiązanie liny, łowienie rybek, przelewanie wody do wazy, mumia itp.

Jednak nie tylko klasy V dobrze się bawiły, ponieważ pozostali uczniowie mogli się przebrać za postacie bajkowe. Ich pomysłowość przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, ponieważ wszystkie stroje były fenomenalne! Co więcej - udało nam się znaleźć w naszej szkole sobowtórów Bolka i Lolka oraz Toli!

Całość imprezy była uświetniona występami dzieci, które wykazały się niezwykłym talentem muzycznym i zaśpiewały największe hity, które królują na listach przebojów. Wszyscy świetnie się bawili i przekonali się, że szkoła, to nie tylko nauka, ale też i dobra zabawa.

Fotorelacja

mgr Magdalena Śliwa
mgr Małgorzata Marchewka