Zbiórka na rzecz Wiktorka Szczechowiaka z Węgierskiej Górki.


Samorząd uczniowski serdecznie zaprasza do udziału w zbiórkach na rzecz Wiktorka Szczechowiaka
z Węgierskiej Górki
, który zbiera na najdroższy lek świata!

W naszej szkole będą organizowane następujące zbiórki:

  • Góra grosza dla Wiktorka! Liczy się nawet pojedynczy grosz - bo każdy grosz jest na wagę złota. Przyjmujemy wszystko - drobniaki, ale mogą się też znaleźć piątaki.
  • Zbiórka zużytych baterii - Możemy pomóc szanując tym samym środowisko i segregując to czego nie potrzebujemy! Baterie wrzucamy do pojemnika przy wejściu do szkoły lub zostawiamy u Pani Woźnej.
  • Zbieramy stare niepotrzebne klucze, które zostaną zezłomowane. Klucze wrzucamy do pojemnika przy wejściu do szkoły.
  • Ostatnią zbiórką są Ubrania do oddania. Poniżej zamieszczono informację jak należy spakować rzeczy, które chcemy oddać.

JAK PRZYGOTOWAĆ KARTON Z RZECZAMI :

Przygotuj karton, którego rozmiar zbliżony jest do wielkości walizki podręcznej. Jeżeli Twoje pudełko jest większe to pamiętaj, że maksymalne rozmiary, które akceptujemy to takie, w których suma wszystkich trzech wymiarów nie przekracza 180 cm, a najdłuższy bok ma maksymalnie 80 cm. Jeżeli nie posiadasz kartonu, to z łatwością otrzymasz duży karton np. w aptece, bądź sklepie spożywczym.

1.Przygotowane rzeczy poskładaj i ciasno umieść w kartonie. Pamiętaj, że wyłącznie wtedy gdy waga kartonu mieścić się będzie w przedziale 10-30 kg, a przekazywane rzeczy są zgodne z naszą specyfikacją, przekazujemy darowiznę finansową na rzecz wskazywanej przez Ciebie fundacji!

2.Do kartonu możesz włożyć:

  • Wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej nowe i używane, ale nie noszące śladów zużycia czyli: bez dziur, bez zmechaceń, bez plam, czyste, kompletne, niezniszczone!!
  • Buty połączone w pary - czyste, kompletne, niezniszczone, nieposiadające znacznych śladów zużycia.
  • Torebki - kompletne, bez zewnętrznych zniszczeń i braków.
  • Biżuteria.

3. Spakowane kartony porządnie zaklej i przynieś do szkoły.

Wszystkie informacje dotyczące prowadzonych zbiórek będą zamieszczone na stronie naszej szkoły, oraz na plakatach w szkole.

Pomóżmy Wiktorkowi wygrać z SMA!

mgr Barbara Skowron