Aktywne wakacje zespołu „Małe Cisy”

Jak co roku podczas wakacji uczestniczyliśmy w kilku wydarzeniach. Najpierw 20 lipca 2025 roku podczas Międzynarodowego Konkursu Heligonistów zaśpiewaliśmy i zatańczyliśmy dla wspaniałej publiczności zgromadzonej w amfiteatrze przy OPG w Węgierskiej Górce. Następnie 26 lipca w naszej parafii przeżywaliśmy ważną uroczystość. W tym dniu zgromadziliśmy się w Kaplicy w Barani Cisieckiej na Mszy Świętej Odpustowej ku czci św. Andrzeja Boboli oraz Matki Bożej Anielskiej. Nasz zespół zadbał o oprawę góralską tej uroczystości. Z kolei w ostatnią niedzielę sierpnia odbyły się dożynki parafialne. Czynnie w niej uczestniczyliśmy, ubogacając ją naszym śpiewem. Po liturgii przejechaliśmy wozami na miejsce pikniku, na którym zatańczyliśmy przed zgromadzonymi mieszkańcami.


mgr Celina Motyka